صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۱۱/۲۳

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۱۱/۲۳

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۱۱/۲۳

نرخ طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان، نرخ طلای ۲۴عیار ۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان رسید. همینطور سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان معامله شد.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر انس طلا در بازارهای جهانی با نرخ ۱۵۶۵ دلار معامله میشود.

همینطور در بازار سبزه میدان، نرخ طلای ۲۴عیار ۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان تعیین شده است.

هم اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۳۸ تومان، یورو ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۱۰۵ تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

صرافی های بانک ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو هم در این صرافی ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان است.


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

نرخ ارز و سکه در بازار (۹۸/۱۱/۲۸)/ قیمت طلای ۱۸عیار به ۵۳۳ هزار تومان رسید

نرخ ارز و سکه در بازار (۹۸/۱۱/۲۸)/ قیمت طلای ۱۸عیار به ۵۳۳ هزار تومان رسید

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۳۳ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۷۱۱ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *