صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۷/۱۳

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۷/۱۳

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۷/۱۳

سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۹ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴  میلیون و  ۱۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۴۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۴۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۹ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۴.۷ دلار معامله می‌شود.

فعالان بازار طلا و سکه معتقدند حباب قیمت سکه تمام و نیم سکه با توجه به نبود تقاضا در بازار، به صفر رسیده است؛ آنطور که محمد کشتی آرای می گوید: چند هفته ایست که تقاضایی برای خرید سکه در بازار وجود ندارد و هم اکنون این بازار در رکود شدید است.

در عین حال در بازار ارز نیز تقاضا برای ارز کم شده و فقط خریداران واقعی در این بازار هستند. بازاری ها می گویند: تقاضای کاذب دیگر برای دلار نداریم و با توجه به افت و خیزهایی که در سال قبل داشت و آرامش نسبی ماه های اخیر دیگر کسی به نیت سرمایه گذاری وارد این بازار نمی شود.

هم اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان،قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۸۵ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۲۷۷ تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان

قیمت یورو

۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان

قیمت پوند

۱۴ هزار و ۲۷۷ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۱۸۵ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۳ میلیون و ۹۸۴ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۴۸ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۲۴۹ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۸۴۹ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۴۰۹ هزار و ۳۰۰ تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۵۴۵ هزار و ۸۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و ۷۷۴ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۵۰۴.۷ دلار

قیمت پلاتیندلار

۸۸۵ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۷.۶ دلار


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

محل قتل جمال خاشقجی موزه می‌شود

محل قتل جمال خاشقجی موزه می‌شود

منبع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *